Новини

 

Новина от 02.02.2008г.

Може ли да ползвам по време на матура помощни средства?


Страница: 1

Печат MS Word документ
Уголеми шрифта Намали шрифта Нормален шрифт


По време на държавния зрелостен изпит според чл. 27., ал. 3., т.1. от Наредба № 3 за организацията и провеждането на държавните зрелостни изпити всеки ученик може да носи:
„линия, пергел, триъгълник, син химикал, молив, гума и непрограмируем калкулатор
, ако е разрешено в учебно-изпитната програма, а зрелостниците с нарушено зрение и брайлова машина, преносим компютър с брайлов дисплей, брайлови прибори за чертане, техническо средство за уголемяване на шрифта при работа с компютър и оптични средства”.

Речници, математически формули, таблици няма да може да се внасят на държавните зрелостни изпити.



Автор: Костадин Маринов (Линкm_sharky)


Страница: 1




›› Новината е видяна: 18801 пъти


›› Мнения по новината: 38


:: виж мненията ::
:: върни се при новините ::


Подай мнение


Име :



Код :    Въведете кода точно както го виждате. Ако не го виждате моля натиснете "Refresh" или се свържете с администратора. Refresh - презареди кода.